Polski English Ru Deutsch

Mielenie i regranulacja odpadów foliowych

Poznaj niezwykle rozbudowaną ofertę usług firmy Marju. Zajmujemy się ogólnie rozumianym odzyskiwaniem materiałów, które nadają się do ponownego wykorzystania. Naszą specjalnością jest recykling odpadów foliowych – oferujemy wsparcie merytoryczne na każdym etapie, zaczynając od odbioru. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

Recykling odpadów foliowych – współpraca z firmą Marju

Nasza oferta obejmuje szereg różnych procesów, które pozwolą na ponowne wykorzystanie zużytych pojemników, taśm, śmieci i innych przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych. Współpraca z Marju umożliwia znaczną poprawę ekologii funkcjonowania danej linii produkcyjnej. To także szansa na pozyskanie materiałów, które znakomicie sprawdzą się w ponownym użytku. Mielenie odpadów foliowych jest jednym z elementów odzyskiwania materiałów. Wykorzystujemy w tym celu profesjonalne maszyny, które są w stanie generować silny nacisk na powierzchnię danego przedmiotu. Powstały w ten sposób materiał jest gotowy do ponownego wykorzystania. To niezwykle sprawny proces – skupiamy się na maksymalizowaniu efektywności. Maszyny wykorzystywane przez firmę Marju cechują się wybitną wydajnością, niezwykle krótkim czasem przetwarzania materiału i sporą dokładnością pracy.

Regranulacja odpadów foliowych

To metoda odzyskiwania materiałów, która pozwala na zachowanie wysokiego poziomu higieny i otrzymanie prostego w formowaniu produktu. Proces wykorzystuje bardzo wysokie temperatury, dzięki czemu możliwe jest odgazowanie i przefiltrowanie tworzywa. W efekcie otrzymujemy czysty materiał, który jest gotowy do ponownego wykorzystania na linii produkcyjnej. To materiał o świetnych parametrach, a jego lekkość i wysoka odporność na czynniki zewnętrzne umożliwiają użycie go w wielu gałęziach przemysłu.

Jesteśmy gotowi, by stanowić wsparcie także w obszarze transportu. Nasza sieć logistyczna działa na terenie całej Europy – zachęcamy do skorzystania z możliwości odbioru materiałów i przewiezienia ich do naszych zakładów.

Usługi
Projekt i wykonanie strony www: DUONET