Polski English Ru Deutsch

Recykling

     Swoją produkcję opieramy na recyklingu. Wszystkie produkty, które Państwu oferujemy, są efektem obróbki surowców wtórnych.

     Wszystkie odpady, które do nas trafiają są poddawane procesowi recyklingu. Są one kolejno: rozdrabniane, myte, osuszane, przetapiane i ponownie regranulowane. Wynikiem całego procesu jest otrzymanie wysokiej jakości regranulatu, który jest surowcem używanym w procesie produkcyjnym. Nowoczesne maszyny pozwalają nam osiągać ponadprzeciętne wyniki w recyklingu i jednocześnie ograniczać zużycie energii.

     Wybierając naszą firmę, dbają Państwo o środowisko.

W związku z pojawiającymi się coraz częściej realnymi zagrożeniami, które doprowadzają do degradacji środowiska naturalnego, szukane są rozwiązania, które pozwolą na zatrzymanie tego szkodliwego procesu. Jednym z czynników, które bardzo zagrażają Ziemi jest ilość wyprodukowanego plastiku trafiającego do konsumentów. Wiele firm zaczęło szukać sposobów na ograniczenie tego tworzywa, które miałyby wpływ na realne zmniejszenie się zanieczyszczenia środowiska naturalnego. Jedną z przyjętych metod stała regranulacja tworzyw sztucznych, czyli inaczej mówiąc recykling tworzyw sztucznych oraz przetwarzanie ich w specjalny typ granulatu. Powstaje on w wyniku przekształcenia plastikowych odpadów.

Marju to wieloletni producent regranulatów PE

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w sposób, który potrafimy najlepiej. Działania prowadzone przez firmę Marju od zawsze miały na celu dbanie o środowisko naturalne, gdyż jego ochrona jest jedną z naszych najwyższych wartości, którymi kierujemy się na co dzień, wytwarzając dla Państwa produkty. Swoją produkcję opieramy na recyklingu, gdyż głęboko wierzymy, że w ten sposób przyczynimy się do ograniczenia zanieczyszczeń spowodowanymi tysiącami plastikowych opakowań. Z tego względu wszystkie produkty, które Państwu oferujemy, są efektem obróbki surowców wtórnych, przede wszystkim tworzyw sztucznych.

Regranulat PE to znakomita baza dla dalszej produkcji

Wszystkie odpady, które do nas trafiają są poddawane procesowi recyklingu. Są one kolejno: rozdrabniane, myte, osuszane, przetapiane i ponownie regranulowane. Wynikiem całego procesu jest otrzymanie wysokiej jakości regranulatu PE, który jest surowcem używanym w procesie produkcyjnym. Jedną z najważniejszych jego zalet jest z pewnością niezwykle szerokie zastosowanie, gdyż może być on wykorzystany niemal do wszystkiego między innymi wytwarzania tuneli foliowych, rękawów foliowych czy też innych artykułów, takich jak worki na śmieci. Dzięki użyciu nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie maszyn jesteśmy w stanie osiągać ponadprzeciętne wyniki w recyklingu i jednocześnie ograniczać straty energii. Końcowy produkt w postaci wytworzonego surowca jest bardzo łatwy do przechowywania oraz transportowania. Z tego względu nie ma żadnych obaw, jeśli chodzi o przewożenie go z miejsca na miejsce. Wyrób ten charakteryzuje również bardzo duża uniwersalność, odporność na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne.

Wybierając naszą firmę, dbają Państwo razem z nami o środowisko naturalne.

Projekt i wykonanie strony www: DUONET