Polski English Ru Deutsch

Blog firmowy


01-12-2023

Worki foliowe przemysłowe od sprawdzonego producenta

Obecnie worki foliowe przemysłowe producenci udoskonalają do granic możliwości. Stawiają na ich wysoką jakość, wytrzymałość i wielozadaniowość. Aby mogły sprostać powierzanym im zadaniom, produkowane są w zgodzie z najnowszymi technologiami oraz przy użyciu wysokiej klasy komponentów. Co to jednak znaczy? Jak i po czym można poznać dobrej jakości worki foliowe przemysłowe od sprawdzonego producenta? Na co trzeba zwrócić uwagę?

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Producent Worków na Śmieci

17-11-2023

Skąd wziąć worki na śmieci segregowane?

Przedsiębiorcy są zobowiązani do dbania o wiele kwestii jednocześnie. Przepisy prawne, jakimi są zobligowani w codziennej pracy, odnoszą się nie tylko do kwestii podatków, ale i sposobu utrzymania prowadzonego obiektu. Jednym z takich obowiązków jest segregacja odpadów, wymagająca wyposażenia firmy w odpowiednie środki – worki na śmieci segregowane.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
folia budowlana

22-09-2023

Jaką grubość folii budowlanej wybrać?

Folie budowlane, dostępne na rynku w kilku wariantach grubości, od 0,15 do 0,5 mm, stosowane są przede wszystkim w celu zaizolowania podłoża lub ochrony przed zabrudzeniami. Konkretny rodzaj materiału powinien być dopasowany do miejsca i materiałów, z jakimi ma współpracować, a także ich przeznaczenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Regranulat PE

22-09-2023

Co można zrobić z regranulatu plastikowego?

Coraz więcej firm widzi konieczność ograniczania ilości produkowanych odpadów i korzystania z możliwości, jakie daje nowoczesny recykling. Tyczy się to przede wszystkim najbardziej niebezpiecznych dla środowiska odpadów, produkowanych z tworzyw sztucznych, jak różnego rodzaju opakowania foliowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Projekt i wykonanie strony www: DUONET